امور اقامت 

هلدینگ پرآرا با داشتن دفاتر حقوقی فعال در خارج از ایران از جمله در کانادا و انگلستان امکان فعالیت در حقوق بین الملل و امور اقامت ( immigration) را داشته و از این زیر ساخت های قابل توجه برای مشاوره در موارد زیر در حوزه اروپا و کانادا آماده خدمت رسانی است.
- امور ادامه تحصیل
- امور کاریابی
- امور دوره های زبان و آموزشهای کوتاه مدت
- امور سرمایه گذاری
- امور ثبت شرکت ها
- امور خرید ملک در اروپا و کانادا- و کلیه امور اقامت

مهاجرت از چند طریق امکان پذیر می باشد
• مهاجرت از طریق کار
• مهاجرت از طریق پناهندگی ( مهاجرت از طریق پناهندگی جزو خدمات ما نمی باشد )
• مهاجرت از طریق تحصیل
• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
• مهاجرت از طریق تولد
• مهاجرت از طریق ازدواج

سرمایه گذاری
سرمایه گذاری خارجی به مفهوم پذیرش ریسک و شرایط سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد. سرمایه گذار خارجی به دنبال سود بهتر و گاه اخذ اقامت مطمئن در خارج از کشور می باشد، به این منظور تحلیل شرایط سرمایه گذاری از عوامل مهم در قدم های شماست.

سرمایه گذاری در انگلستان و کلیات آن
کشور انگلستان با ۲۴۴۰۴۶ کیلومتر مربع (هفتاد وچهارمین کشور جهان از نظر وسعت) در نیمکره شمالی در غرب قاره اروپا، شرق اقیانوس اطلس شمالی، مجاورت دریای مانش از سمت جنوب، مجاورت دریای شمال از شرق و دریای ایرلند در مغرب واقع شده است. پایتخت انگلستان لندن و زبان رسمی انگلستان، انگلیسی می باشد. واحد پول انگلستان پوند و دین اکثر مردم انگلستان، مسیحی می باشد. جمعیت این کشور بیشتر از ۶۰ میلیون نفر می باشد. انگلستان یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا و از کشورهای قابل بحث در زمینه کسب و کار و تجارت بین الملل می باشد. انگلستان یکی از بزرگترین مراکز مالی اروپا و دنیا می باشد و بسیاری از بانک های بزرگ دنیا در انگلستان قرار دارند. طبق آمار تعداد افراد ثروتمند ساکن لندن بیشتر از شهرهای دیگر، در دنیاست. طی سال های گذشته دولت انگلستان قوانین زیادی برای جذب بیشتر سرمایه داران و کارآفرینان تصویب و اجرا نموده است. در نتیجه فرصتی عالی برای علاقمندان به راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان وجود دارد که با کار و سرمایه گذاری در انگلستان می توانند اقامت دائم خود و خانواده خود را اخذ نمایند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا

با توجه به دارایی خالص، توانایی و تمایل شما برای سرمایه گذاری در کانادا، مهارت های مدیریتی و فراست شما در کسب و کار، سرمایه گذاری در کانادا می تواند مسیری برای اخذ اقامت دائم باشد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا هستنید، دولت کانادا و همچنین برخی استان های خاص، گزینه های جذابی ارائه کرده اند. در روش سرمایه گذاری الزامی به راه اندازی کسب و کار پس از اخذ اقامت ندارید.
آدرس
آدرس: تهران میدان هفتم تیر ، ابتدای بلوار مدرس ، جنب شیرینی فروشی پاپا ، پلاک 5 ، طبقه دوم واحد 4 – تلفن – 02188845218-فکس88827881-021

دفتر کانادا
آدرس دفتر کانادا Demont Global Enterprises Ltd-308-515 West Pender Street, Vancouver, B.C, V6B1V5-Tel 6046200511-Fax 6046200911
دفتر انگلیس London-Flat1Aspects,Throwley way,Sutton,Surrey, SM1 4FD, London –UK +447984787999

برای دریافت مشاوره مهاجرتی رایگان کافیست از قسمت تماس با ما، فرم متقاضیان را از وبسایت رسمی مهاجرت پرآرا تکمیل و ارسال نمایید

هلدینگ پرآرا با داشتن تیم حقوقی قوی و کار آمد آمادگی خدمت رسانی در تمامی زمینه های امور اقامت و حقوق بین الملل را دارد. تصمیم گیری در امور اقامت و مهاجرت از مهمترین تصمیمات زندگی بوده و بایستی به بهترین و مطمئن ترین افراد سپرده شود.

کلمات کلیدی : هلدینگ پر آرا، دفاتر حقوقی، امور اقامت ، امور مهاجرتی، اقامت کانادا و انگلستان، immigration